gallery/53be70ef7f403
gallery/logo.parafia(1)
Msze Sw. W Niedziele - godz. 8:00, 10:00, 11:30 W dni powszednie - godz 17:30. W sobote - o godz. 17:30 msza z liturgii niedzielnej.

Aktualizacja Strony 16-11-2019

Msze Sw. W Niedziele - godz. 8:00, 10:00, 11:30. W dni powszednie - godz 17:30. W sobote - o godz. 17:30 msza z liturgii niedzielnej.

Ogłoszenia Duszpasterskie XXXIII Niedziela zwykła 17 XI 2019

Dzisiaj kolekta na WSD w Pelplinie. Seminarium w Pelplinie jak wiemy jest w remoncie i zebrane ofiary są przeznaczane na jego remont.
Za tydzień uroczystość Chrystusa króla wszechświata na mszach św odmówimy Akt poświęcenia Sercu Jezusowemu.

Za tydzień w niedzielę będziemy gościć Kornelię Stubba – lat 19, wolontariuszkę w hospicjum, w Caritas, w Maitri, laureatkę „ Ośmiu Wspaniałych”, pracowała w Afryce w Rwandzie na misjach wśród dzieci. Podzieli się ona swym świadectwem wyjazdu na misje mimo swojej choroby.

W czwartek Ofiarowanie NMP. W Piątek Św. Cecylii – dziewicy i męczennicy.

Modlimy się szczególnie za pana Organistę dziękując za jego posługę, śpiew, obsługę naszego monitora, życzymy zdrowia i wielu łask Bożych.

Dziękuję również scholii wraz z opiekunką i wszystkim którzy uświetniają naszą liturgię niedzielną czy świąteczną przez śpiew lub grę na instrumentach. Serdeczne Bóg zapłać.
W tygodniu mieliśmy kontrolę Straży pożarnej co do dokumentacji oraz wymaganych powinności.

Dziękuję naszym strażakom za natychmiastową pomoc i innym osobom oraz panu elektrykowi.

Co już się udało zrobić: Zaktualizowano i dostawiono gaśnice wraz z oznakowaniami, dokonano przeglądów kominiarskich – serdeczne Bóg zapłać. Dalsze prace i uzupełnienia będziemy realizować według wymaganych wskazówek Straży pożarnej.
Spotkanie scholii w piątek godz. 17.00.
Dziękuję za pomoc w pracach przy drewnie.
Dziękuję za wysprzątanie kościoła według listy i zewnętrznych ubikacji przy garażach.
Pielgrzym.

gallery/banner_duzy