gallery/53be70ef7f403
gallery/logo.parafia(1)
Msze Sw. W Niedziele - godz. 8:00, 10:00, 11:30 W dni powszednie - godz 18:00. W sobote - o godz. 18:00 msza z liturgii niedzielnej.

Aktualizacja Strony 14-09-2019

Ogłoszenia Duszpasterskie XXIV Niedziela zwykła 15 IX 2019

Dziękuję za ofiary zebrane tydzień temu na Kolektę parafialno- inwestycyjną. Serdeczne Bóg zapłać.
Dzisiaj kolekta na WSD w Pelplinie.
Spotkanie młodzieży do bierzmowania – klasy VII i VIII – dzisiaj o godz. 11:30.
Za tydzień w niedziele 22.09. na mszy św o godz. 11:30 nastąpi liturgiczne przyjęcie młodzieży do bierzmowania w wspólnocie kościoła poprzez wyznanie wiary, odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, złożenie deklaracji i oddanie swojej drogi do bierzmowania św.

Stanisławowi Kostce.

27 i 28 września młodzież do bierzmowania będzie uczestniczyła w obowiązkowych rekolekcjach kerygmatycznych w Stężycy.
21 września w Kościerzynie odbędzie się odpust ku czci Matki Bożej Bolesnej- święto róż różańcowych na który zaprasza Ks. Proboszcz z Kościerzyny. Suma odpustowa o godz. 12.00 na placu Jana Pawła II przewodniczyć będzie Ks Bp Arkadiusz Okroj.
4 października o godz. 13.00 przed kościołem firma ekologiczna dokona zabrania i utylizacji zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, którego można tego dnia do godz. 13.00 przywieźć na jedno miejsce na parking przed kościołem.
5 października w sobotę na godzinę 10.00 zaprasza Ks. Biskup Ryszard Kasyna do Pelplina do Katedry Diecezjalny Kongres Róż Różańcowych.
Dziękuję za wysprzątanie kościoła według listy wraz z ubikacjami zewnętrznymi przy garażach oraz za kwiaty do kościoła.

gallery/banner_duzy
www.000webhost.com