gallery/53be70ef7f403
gallery/logo.parafia(1)
Msze Sw. W Niedziele - godz. 8:00, 10:00, 11:30 W dni powszednie - godz 17:30. W sobote - o godz. 18:00 msza z liturgii niedzielnej.

Aktualizacja Strony 18-05-2019

Ogłoszenia Duszpasterskie V Niedziela Wielkanocy 19.05.2019

Nabożeństwa majowe w tym tygodniu o godz. 17.45, a w niedzielę na początku jednej ze mszy świętej.

Jeszcze raz dziękuję za I komunię i biały tydzień.
Dzisiaj w niedzielę na mszy św o godz. 11.30 rocznica dzieci, które rok temu przyjęły komunię św.
Dzisiaj o godzinie 15.00 – Ks. Biskup pomocniczy diecezji Pelplińskiej Arkadiusz Okroj udzieli naszej młodzieży w liczbie 36 sakramentu bierzmowania.

Dziękuję za wysprzątanie świątyni, sprawy dekoracyjne.

Gratuluje młodzieży za ich wytrwałośc w dwu letnim przygotowaniu, naukę, obecność w Kościele na mszach, nabożeństwach, zbiórkach i praktykowanie wiary oraz za ofiarę złożoną na ręce Ks. Biskupa m.in. na remont WSD w Pelplinie.
Dziękuję za ofiary zebrane tydzień temu na Kolektę parafialno- inwestycyjna.
24 maja w piątek o godz. 12.00 Odbędzie się Msza św z racji święta szkoły im Św. Jana Pawła II w Gołubiu. Modlić się będziemy za nauczycieli, wychowawców, uczniów, pracowników szkoły oraz rodziców, których zapraszamy na eucharystię.
15 czerwca organizowana jest dwudniowa autokarowa pielgrzymka zawierzenia na Jasną Górę oraz sanktuarium Krwi Chrystusa i do Obór Koszt 180 zł zapisy w Pani Anny Młyńskiej.
25 maja w sobotę zapraszam na mszę św na godz. 18.00, po której odbędzie się godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami takimi jak Różaniec, Litania do NMP, Śluby Jasnogórskie, modlitwy do Maryi.

Intencja modlitewna Mszy św i adoracji Za wynagrodzenie sercu Jezusa i Maryi za zniewagi, zelżywości oraz nieszacunek i profanacje dokonywane prywatnie i publicznie słowem i czynem co do  ObrazuMaryi Częstochowskiej jak i osoby NMP i Jej cudowności.

Łączyć się będziemy w zadośćuczynieniu i ekspiacji z Jasną Górę, Na tej Mszy św i adoracji wystawiony będzie obraz Matki Bożej Częstochowskiej, który peregrynował w rodzinach naszej parafii jako łączność modlitewna z tymi rodzinami, które przyjęły obraz maryjny i czciły w swoich rodzinach Matkę Bożą Częstochowską.
Zapowiedzi przedślubne, Pielgrzym.

gallery/banner_duzy