gallery/53be70ef7f403
gallery/logo.parafia(1)
Msze Sw. W Niedziele - godz. 8:00, 10:00, 11:30 W dni powszednie - godz 18:00. W sobote - o godz. 18:00 msza z liturgii niedzielnej.

Aktualizacja Strony 20-07-2019

Ogłoszenia Duszpasterskie XVI Niedziela zwykła 21 VII 2019

Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli z kolekty parafialno – inwestycyjnej.
Od dziś przeżywamy XX Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem Ochrzczeni i posłani nieśmy Chrystusa.

Na zakończenie każdej mszy św błogosławieństwo kierowców oraz poświęcenie samochodów, motorów, rowerów i innych pojazdów. Zbiórką do puszek będziemy wspierać środki transportu dla polskich misjonarzy jako podziękowanie za bezpieczne podróże – czyli 1 grosz za 1 km szczęśliwej i bezpiecznej jazdy. Szczegóły na afiszu w gablocie kościoła.
18 sierpnia w niedzielę organizuję pielgrzymko-wycieczkę autokarową z Gołubie – Wiele – Fojutowo – akwedukt wodny.

Koszt 35 zł Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii lub w biurze parafialnym.
Za tydzień w niedzielę 28 lipca na mszy św o godz. 10.00 trójka naszych kandydatów zostanie przyjęta do grona ministrantów w poniedziałek o godz. 18.30 w kościele dla nich zbiórka.
Dziękuję za wysprzątanie kościoła według listy, jak również wczorajszym nowożeńcom za kwiaty do kościoła.
Intencje mszalne i ogłoszenia duszpasterskie wywieszone są w gablocie kościoła.

Główne informacje mieści nasza strona internetowa: parafiagolubie.pl

gallery/banner_duzy
www.000webhost.com