gallery/53be70ef7f403
gallery/logo.parafia(1)

Inwestycje i prace dokonane w parafii od 20.08.2016.

KOŚCIÓŁ PARAIALNY

1. Zrobienie dwóch parkingów samochodowych przy Kościele

2. Obicia ławek materiałem z gąbki

3. Wycinka drzew i krzewów na terenie przykościelnym

PLEBANIA

1. Zrobienie wyjściowego zadaszenia z kotłowni przy plebanii

2. Przycinka drzew owocowych, uporządkowanie terenu przy plebanii

3. Renowacja altanki przy plebanii

4. Nowa kanalizacja w plebanii

5. Trzy nowe podłogi szwedzkie w plebani.

6. Nowa przesuwana brama wjazdowa przy plebanii

CMENTARZ

1. Wycinka niektórych drzew i żywopłotu.

2. Odnowienie metalowego ogrodzenia przy wejściu na cmentarz

3. Wykonanie pomieszczenia na narzędzia, konewki, grabie itp.

Trwa kolejna nasza inwestycja czyli powstaje system wentylacyjny na zasadzie naturalnego ruchu powietrza, nad stropem kościoła w górnych kratkach umieszczane są kanały wentylacyjne, by odbywał się ruch powietrza. Ma to eliminować i wilgoć i nadmierną ciepłotę w dni upalne. Wyrażam swą wdzięczność tym naszym parafialnym, którzy to wykonują za ich trud, dokonywane prace oraz montaż. Serdeczne Bóg zapłać.

Aktualizacja 10.06.2017 Powstała kolejna nasza inwestycje- wentylacja w kościele i w zakrystii umożliwiająca naturalna cyrkulację powietrza by zapobiec wilgoci i nadmiernej ciepłocie w dni upalne- Serdeczne Bóg zapłać za prace.

Aktualizacja 15.07.017 Dokonano następujących prac: położono w plebanii, w biurze parafialnym i na jednym z korytarzy podłogę szwedzką. W salce katechetycznej w plebanii usunięto spróchniałą podłogę, położono folię, styropian i wylano betonową posadzkę.

Aktualizacja 29.07.2017 Upiększono teren wzdłuż płotu przy asfaltowym parkingu przed kościołem -wywóz ziemi, wsadzono ozdobne krzewy, wyłożono teren nową ziemią, folią i ozdobnymi kamykami.

Aktualizacja 09.09.2017 Do salonu w plebanii zakupiono 22 nowe  krzesła, które zostają już na wyposażeniu plebanii.

Aktualizacja 11.11.2017 Salka katechetyczna: Nowa wybetonowana i wykafelkowana podłoga w salce katechetycznej oraz udrożnienie odwodnienia przy salce katechetycznej - system odprowadzenia wody. Kuchnia w plebanii: Nowa wybetonowana i wykafelkowana podłoga w kuchni w plebanii.

Aktualizacja 09.12.2017 Dwoje nowych zewnetrznych drzwi w plebanii.

Aktualizacja 13.01.2018 W plebani i w salce katechetycznej zostały wymieniono wszystkie stare kaloryfery na nowe, tam gdzie brakowało wmontowano również nowe kaloryfery, dokonano przeróbek i prac hydraulicznych.

Aktualizacja 03.02.2018 Odnowienie, modernizacja i pełne wyposażenie łazienki w plebanii na dolnej kondygnacji.

Aktualizacja 10.02.2018 Salka katechetyczna w plebani: Nowe pomieszczenia sanitarne: prysznic, ubikacja, aneks kuchenny, odnowiono korytarz, dwa nowe okna z parapetami wewnętrznymi.

Aktualizacja 23.04.2018 Dwie nowe ławki dla dzieci w kościele.

Aktualizacja 25.08.2018 Na kościele W Gołubiu zamontowano dwie nowe tuby zewnętrzne oraz umieszczono nowy głośnik w kostnicy tak by był nagłośniony teren przed kościołem na czas procesji oraz na pogrzeby. Ponadto na ambonie i ołtarzu zamontowano nowe mikrofony.

gallery/banner_duzy
www.000webhost.com